Hakkımızda

Roboweb.net, son yıllarda hızla gelişmekte olan robotik sektörünün ilerlemesine katkı sağlamak, üniversitelerde, sanayide, okullarda yapılan çalışmaları ve hobi amaçlı uygulamaları desteklemek amacıyla, 2011 yılının nisan ayında ODTÜ mezunu 3 mühendis tarafından Hacettepe Üniversitesi Teknokent’te kurulan MİLVUS Teknoloji ve Mekatronik bünyesinde kurulmuştur. Roboweb.net, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına en geniş ürün yelpazesi, en hızlı ve en iyi hizmet kalitesiyle cevap vermeyi hedeflemektedir. Gerek hobi amaçlı, gerekse profesyonel uygulamalar olsun, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile her türlü teknik destek hizmeti sağlamayı görev edinen firmamız, sadece bir parça tedarikçisi olmanın ötesine geçerek, robotiğe yeni giriş yapmış olanlardan yıllardır sektörde çalışanlara kadar bu işe gönül veren herkesle birlikte bu teknolojinin ileriye taşınmasını vizyonu olarak benimsemiştir. 

Bu doğrultuda ihtiyaçlarınıza daha kolay ve hızlı erişebilmeniz için, bizlerin ve bizim gibi bu işe sevgiyle bağlı olanların bugünlere gelirken sıkça faydalandığı, özellikle hobi amaçlı uygulamalarda dünyaca bilinen firmaların, Sparkfun, Pololu, RobotShop, Solarbotics, Arduino, GHI Elctronics, LinkSprite, Adafruit, DIY Drones, Türkiye distribütörleri olarak hizmet vermekteyiz.

Üniversite yıllarında ve sonrasında güneş ve hidrojen araçları, insansız kara araçları ve robot platformları üzerine yaptığımız çalışmalar, sanayinin istekleri doğrultusunda geliştirdiğimiz projeler, üniversitelerde özellikle bitirme projesi yapan veya yüksek lisans düzeyinde çalışma yürütenlerin geri bildirimleri sayesinde edindiğimiz bilgileri ve tecrübeleri sizlerle paylaşmak için ilk adımımızı attık: “roboweb.net”

Projenizin bi noktasında takılıp kaldınız mı, nerden başlmanız gerektiğine karar veremiyor musunuz, hangi parçanın sizin işinize daha uygun olduğunu mu düşünüyorsunuz veya ihtiyacınız olan bir ürünü sitemizde bulamıyor musunuz ? Bizimle buradan iletişime geçin ve neler yapabiliriz birlikte karar verelim.