Yenilenen sitemiz ve adresimiz ile birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, sizlerden gelen talepler doğrultusunda kargo firmamızı da değiştirmek için çalışmalara başlamıştık. Siparişlerin çok hızlı bir şekilde kaliteli bir hizmet ile ve uygun fiyata sizlere ulaştırılması bizim açımızdan oldukça önemli. Bu sebeple sizlerden gelen geri bildirimler ile kargo firmamızı değiştirmeye karar verdik.

 

 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız ile eski adresimizde sorunsuz bir şekilde çalışmamıza rağmen (yaklaşık 4 yıl boyunca bizlere nerdeyse hiç sıkıntı yaşatmayan eski şubemize teşekkür ederiz) maalesef yeni adresimizde hem bize hem sizlere sıkıntı vermeye başlamıştı kargo firmamız. Ayrıca her yıl artan maliyetler sebep gösterilerek anlaşmalı ücretimiz zamlandırılmaktaydı ve biz de bunu maalesef size yansıtmaktaydık. Bu sebeple hızlı bir şekilde geçici olarak kargo firması tercihine Sürat Kargo’yu da ekleyerek alternatif bir kargo sistemine yöneldik. Bu arada da Yurtiçi kargo ile görüşmelere başlamıştık.

 

Yurtiçi Kargo ile görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi ve artık Türkiye’nin her yerine KDV dahil 5 TL’ye Kurban Bayramı tatilinden itibaren kargo göndermeye başladık. Eski firmamızdan daha ucuza belki de daha kaliteli bir hizmetle sizlere siparişlerinizi ulaştırmaya çalışacağız. 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo kampanyamız da devam etmektedir. Üstelik sizlere bir güzel haber daha; kapıda nakit ödeme hizmetine çok yakında kredi kartı ile ödeme de eklenecek.